Bizi Tanıyın

Turkey Invest Properties – ER-SA Emlak, 2009 yılında Doğan ve Erdoğan KOTAN tarafından bir müteahhitlik ve emlak firması olarak kurulmuştur.

18 yıl boyunca müteahhitlik firması ile Kuşadası’nda sayısız konut inşaatına imza atmış olan Sn. Doğan Kotan ve Sn. Erdoğan Kotan kurumsallaşmanın gelen çağın bir gereği olduğu düşüncesinden hareketle inşaat firmalarına ek olarak emlak ve satış ofisini kurmuştur.

Kaliteyi, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak benimseyen ve bu değerleri hareket noktası olarak alan Kotan Grup, kuruluşundan bu yana konut, inşaatlarında uzmanlaşmış, gerek taahhüt ederek yürüttüğü inşaat işleri ile ve gerekse ürettiği konut projeleri satışı ile sektörün ve bölgenin saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir.

Mühendislik bilimlerini en yeni teknolojik olanaklarla üretimde uygulayıp müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve mükemmelleşme anlayışını esas alarak, insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı olarak sürdürmek, üstün nitelikli yapı anlayışını, yılların deneyimini, insana saygı ilkesiyle buluşturmak ve bu şekilde ekonomiye katkıda bulunmak hedefindeki ER-SA, kendini yenileme tutkusuyla varolacaktır.

Kuşadasında Emlak Arama İlan Numarası İle Ara

Keywords
Bölge
Mevkii
Emlak Tipi
Oda Sayısı
Min Fiyat
Min Fiyat

Satılıklar Gayrimenkuller

Üye.No.006443


Kuşadasında satılık villa ilanlarıEtiket:  kusadası ersa emlak, kusadası emlakçıları, kusadası gayrimenkul danışmanlığı, kusadasi emlakcılari, kusadası emlak ofisi, emlakcı kusadası, kuşadasında güvenilir emlakcı, kusadası er-sa emlak, kusadası tadilat dekorasyon, kuşadası inşaat firmaları, kusadası yapı firmaları, kusadası emlak firmaları, kusadası villa projeleri,

ANA SAYFA | Misyonumuz | | Site Haritası | Link | Ziyaretçi Defteri | RSS